Reguły wszystkich gier dostępne są w lokalu oraz TUTAJ!

Logo przedstawia piłkę golfową wraz z flagą. Pierścienie przypominające pierścienie Saturna odzwierciedlają kosmiczną tematykę Pub'u

REZERWACJE NIE SĄ WYMAGANE

REZERWACJE NIE SĄ WYMAGANE

Poznaj nasz Rozrywkowy Statek Kosmiczny za jedyne 15 PLN!

24 PLN

Za wszystkie shoty

Za wszystkie piwa

Za wszystkie drinki

Za wszystkie shoty

Za wszystkie piwa

 

Za wszystkie drinki

5.50 PLN

10.90 PLN

 

19.90 PLN

od

19 PLN

od 2,50 do 5 PLN

WIĘCEJ ZDJĘĆ

WIĘCEJ O GRACH

Ekstra zabawa w towarzystwie kosmicznych drinków nie musi być droga. Nielimitowana rozrywka to jedyne 24 PLN 19 PLN, a cennik wszystkich napojów    alkoholowych jak i bezalkoholowych jest bardzo prosty. Więcej o tym na dole strony.

U nas nie będziecie się nudzić: czekają na Was 9 różnych i galaktycznych gier, które są do Waszej pełnej i nieograniczonej dyspozycji. Prosimy jedynie o zmianę gry co 15min. Gwarantujemy również, że nasz LEDowy wystrój wprawi Cię w osłupienie!

Wylądowaliśmy naszym statkiem kosmicznym w Krakowie! W Cosmic Games Pub towarzyszyć nam będzie wystrój niczym w UFO, a nieziemskie gry jak beer pong, table shuffleboard, piłkarzyki, cymbergaj i wiele więcej wniosą krakowską rozrywkę na kolejny poziom!

Godziny otwarcia
 

Pon - Czw: 16:00 - 01:00

 

Pt - Sob: 12:00 - 02:00

 

Ndz: od 12:00 - 01:00

 

 

Nasze dane

 

Karmelicka 27, Kraków

 

+48 782 101 823

 

cosmicgamespub@gmail.com

Chcesz zorganizować imprezę zamkniętą? Skontaktuj się pod biuro.cosmic@gmail.com

KONTAKT

Cymbergaj, Beer Pong, Piłkarzyki, Crazy Light, Pong, Galaktyczny pokój z kuleczkami,

Table Shuffleboard, Pukec i Cornhole! Reguły wszystkich gier dostępne są w lokalu oraz TUTAJ.

Nielimitowana Zabawa na 9 różnych grach i atrakcjach!

Nielimitowana Zabawa

na 9 różnych grach i atrakcjach!

PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO -

 

poznaj nas teraz za jedyne 19,90 PLN!

PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO

19.90 PLN

CENNIK

9 galaktycznych gier i atrakcji, m.in. Beer Pong i Cymbergaj, Piłkarzyki. Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić! Jeżeli nie wiesz co robić w Krakowie, to wpadnij do nas i baw się do białego rana!
Nasz rozrywkowy statek kosmiczny czeka na Was do nocy, a drinki i piwa na barze umilą Wasz czas! Przygotowaliśmy dla Was wystrój niczym w UFO, z neonami i LEDami, które przypominają prawdziwy, futurystyczny statek kosmiczny!
9 nieziemskich gier i atrakcji umilą Wasz czas, a to wszystko za jednorazową opłatą! LEDowy wystrój i świecące się neony na pewno zrobią na Tobie wrażenia! Odwiedź nasz futurystyczny Pub i przekonaj się samemu! Jeżeli nie wiesz co robić w Krakowie, to gwarantujemy, że z nami się dobrze pobawisz!

WIĘCEJ ZDJĘĆ

GALERIA

WIĘCEJ O GRACH

Ekstra zabawa w towarzystwie kosmicznych drinków nie musi być droga. Nielimitowana rozrywka to jedyne 24 PLN 19 PLN, a cennik wszystkich napojów alkoholowych jak i bezalkoholowych jest bardzo prosty - od 19 PLN za wszystkie drinki; od 11 PLN za wszystkie piwa; oraz od 5 PLN za wszystkie shoty! Wpadajcie na ulicę Karmelicką 27 i bawcie się do rana!

Nasz statek kosmiczny wyrusza w podróż dookoła Ziemi z samego serca Krakowa, a jego LEDowy wystrój na pewno wprawi Cię w osłupienie. Gwarantujemy, że zdjęcia na Instagramie na pewno zaciekawią niejednego z Twoich followersów. U nas nie będziecie się nudzić: czekają na Was 9 różnych i galaktycznych atrakcji, które są do Waszej pełnej i nieograniczonej dyspozycji. Prosimy jedynie o zmianę gry co 15min.

 

Wylądowaliśmy naszym statkiem kosmicznym w Krakowie! Wpadnij do nas i wybierz się z nami w podróż, aby odkryć wszystkie tajemnice wszechświata! Towarzyszyć nam będzie wystrój niczym w UFO, nieziemskie gry i zabawy jak beer pong, table shuffleboard, piłkarzyki, cymbergaj i wiele więcej. Rozrywka wniesie się na kolejny poziom dzięki odlotowej muzyce oraz nisko- i wysokoprocentowemu alkoholowi!

COSMIC GAMES PUB

Logo przedstawia piłkę golfową wraz z flagą. Pierścienie przypominające pierścienie Saturna odzwierciedlają kosmiczną tematykę Pub'u
  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

Cymbergaj, Beer Pong, Piłkarzyki, Crazy Light, Pong, Galaktyczny pokój z kuleczkami, Table Shuffleboard, Pukec i Cornhole!*

© Cosmic Games Pub 2021 • Karmelicka 27, Kraków • +48 576 310 181 • cosmicgamespub@gmail.com